1/4

AKTUALNOŚCI

 

O NAS

Jesteśmy grupą przyjaciół stowarzyszonych w Ośrodku Studiów o Mieście Gliwice. Każdy z nas jest ekspertem w innej dziedzinie, ale wszystkich łączy miłość do tego miasta i troska o jego przyszłość.

Stowarzyszenie Ośrodek Studiów o Mieście Gliwice to organizacja non-profit, której zadaniem jest pobudzanie debaty publicznej o sprawach miejskich, dbanie o jakość przestrzeni publicznej, jawność życia i finansów publicznych, zabieranie głosu wszędzie tam, gdzie niedostateczną wagę przywiązuje się do jakości działań kształtujących miasto Gliwice.

Natalia

Wójcik

"""

Paweł

Harlender

"""

Ewa Lutogniewska

"""

ZARZĄD STOWARZYSZENIA

NASZE DZIAŁANIA

Naszym głównym narzędziem jest krytyczna analiza zjawisk zachodzących w mieście. Zawsze kładziemy nacisk na to, aby nasza krytyka była konstruktywna – staramy się proponować alternatywne rozwiązania poparte przykładami z kraju i ze świata. Dobre praktyki są po to, by z nich korzystać.

Organizujemy także spotkania, dyskusje, debaty, warsztaty dla mieszkańców. Prowadzimy działania edukacyjne. Promujemy aktywne społeczeństwo  i demokrację partycypacyjną. Chcesz się przyłączyć? Napisz do nas na kontakt@osomgliwice.pl

 

JAK MOGĘ WAS WESPRZEĆ?

Przyłącz się do nas! Napisz na

kontakt@osomgliwice.pl

Polub nas i obserwuj na facebooku

Zapisz się do newslettera

Przekaż darowiznę na cele statutowe stowarzyszenia

  • Facebook
 

KONTAKT

ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice

+ (48) 791 310 000

Chcesz być na bieżąco? A może chciałbyś otrzymywać newsletter osom? Zostaw swój e-mail!

©2019 by OSOM Gliwice. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now